medycyna estetyczna sanok

MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

Lifting twarzy 3D, wypełnianie ust i zmarszczek, zamykanie naczynek, usuwanie blizn i rozstępów, leczenie nadpotliwości, blefaroplastyka powiek, usuwanie brodawek.

kosmetyczka sanok

KOSMETYKA

Oksybrazja, lifting i laminacja rzęs, makijaż permanentny brwi, mezoterapia bezigłowa, zabieg Bluee Lagoon.

PODOLOGIA

Korekta wrastających paznokci, usuwanie modzeli i odcisków, terapia pękających pięt.

studio urody sanok

TRYCHOLOGIA

Terapie wypadających włosów.

kwiat
gabinet kosmetyczny sanok gersimi

Dlaczego Gersimi?

Jesteśmy młodym, wykwalifikowanym zespołem. Wiemy jak kreuje się współczesna kosmetologia i dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. Specjalizujemy się liftingu i terapiach skóry. Usuwamy blizny i rozstępy, zamykamy naczynka, niwelujemy brodawki. Podnosimy opadające powieki i przeprowadzamy terapię trądziku. Podczas naszych zabiegów stosujemy innowacyjne, bioaktywne preparaty estGen, dzięki który uzyskujemy jeszcze lepsze rezultaty.

Naszym priorytetem jest jakość wykonywanych usług, dlatego pracujemy na urządzeniach dostępnych w najlepszych klinikach na świecie (ELLISYS DUO®, APILUS®, MEDIKA). Nieustannie poszerzamy wiedzę oraz wspieramy ją doświadczeniem zdobywanym na licznych szkoleniach.

Gersimi oznacza tyle co klejnot.

Filozofią naszego gabinetu jest podejście do każdej klientki, jak do nieoszlifowanego szlachetnego kamienia – z którego po poświęceniu paru chwil – powstaje piękny diament.

Sylwia Leśniak

Profesjonalizm

W trosce o bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły, pracujemy tylko na sprzęcie wysokiej klasy oraz renomowanych produktach od zaufanych producentów.

Pasja

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety zaniedbane – pomagamy wydobyć z każdej naturalne piękno, a efekty naszej pracy są motywacją do dalszego rozwoju.

Otwartość

Podziel się z nami swoją opinią na moment.pl lub naszym profilu facebookowym!

Nasi partnerzy

To cieszący się uznaniem producenci w branży kosmetologii:
Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.

gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej sanok