Kosmetyka

Depilacja laserowa e-light

depilacja laserowa sanok

Depilacja laserowa e-light

Usuwanie owłosienia z pomocą maszynki, plastrów, wosku, a nawet depilatora elektrycznego bywa uciążliwe. Jeśli chcesz poczuć prawdziwie gładką skórę bez konieczności powtarzania całego procesu depilacji co kilka dni, a przy tym zależy Ci na bezpieczeństwie i trwałych, widocznych efektach – depilacja laserowa to rozwiązanie dla Ciebie. Opowiemy Ci, jak działamy w naszym gabinecie, jak działa e-light – technologia, z której korzystamy – oraz jakich efektów możesz się spodziewać.

Depilacja e-light w naszym gabinecie w Sanoku. Na czym polega?

Depilacja e-light to jedna z metod usuwania owłosienia, która łączy w sobie zalety dwóch popularnych technologii: intensywnego światła impulsowego (IPL) i radiofrekwencji (RF). Taka kombinacja pozwala na skuteczne usuwanie niechcianego owłosienia, maksymalizując efekty zabiegu.

  • IPL (Intense Pulsed Light) to technologia wykorzystująca pulsujące błyski intensywnego światła, które dociera do mieszka włosowego. Światło jest absorbowane przez barwnik wewnątrz włosa, czyli melaninę, co prowadzi do przekształcenia energii świetlnej w ciepło. W efekcie ciepło to niszczy mieszki włosowe, co powoduje zahamowanie wzrostu włosów.
  • RF (Radio Frequency) to technologia wykorzystująca fale radiowe. Głowica depilatora e-light emituje fale, które przenikają do skóry i docierają do mieszka włosowego. Podgrzewanie go powoduje zniszczenie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów.

epilacja sanokdepilacja sanok

Dzięki połączeniu tych dwóch technologii depilacja e-light jest bardziej skuteczna niż samodzielne wykorzystanie IPL lub RF. Dlaczego? Zapewnia większą penetrację energii w głąb skóry, co przekłada się na lepsze wyniki depilacji. Dodatkowo depilacja e-light może być stosowana na różnych typach skóry i kolorach włosów, ponieważ nie bazuje wyłącznie na absorpcji ciepła przez melaninę.

To nie wszystkie zalety depilacji e-light. Tego rodzaju depilacja jest również zdecydowanie mniej bolesna niż zabieg wykonywany laserem diodowym. To dobre rozwiązanie dla osób, które są wrażliwe na ból. Depilacja SHR daje także możliwość wykonywania zabiegu w ruchu. Wszystko to sprawia, że technika pozwala na szybsze i bardziej efektywne usuwanie włosków, zapewniając jednocześnie większy komfort klientom.

Laser e-light – jakie efekty zobaczysz?

Depilacja laserem e-light może przynieść różne efekty w zależności od indywidualnych cech skóry i włosów, a także od liczby i regularności przeprowadzanych zabiegów. Najczęściej obserwowane przez nasze klientki efekty to:

  • Redukcja wzrostu włosów (mniej włosów wyrasta);
    Spowolnienie wzrostu włosów (jeśli już pojawiają się włoski, to rosną wolniej niż zwykle);
  • Gładka, delikatna skóra.
  • Depilacja laserowa korzystająca z technologii e-light to rozwiązanie dla wszystkich kobiet, którym zależy na równomiernych efektach, a ich skóra jest gotowa na regularne sesje z laserem e-light.

W naszym gabinecie w Sanoku, wykonujemy również skuteczne usuwanie rozstępów. Zapisz się na zabieg już dziś!

depilacja e-light sanok

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.