Medycyna estetyczna i kosmetologia

Kwas hialuronowy

powiększanie ust sanok

Wypełnianie ust i zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca w skórze substancja odpowiadająca za prawidłowe nawilżenie i jędrność. Wraz z wiekiem zawartość tego składnika maleje, wskutek czego skóra staje się odwodniona, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Podając kwas hialuronowy do skóry właściwej, uzupełniamy powstałe niedobory i w ten sposób nie tylko niwelujemy powstałe zmarszczki, ale również nawilżamy skórę, modelujemy kontur ust i twarzy oraz pobudzamy procesy regeneracyjne. Dzięki temu nawet po całkowitym wchłonięciu preparatu, okolica poddana zabiegowi, wygląda lepiej niż przez zabiegiem.

Wypełnianie zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych

Wypełnianie zmarszczek polega na podaniu śródskórnie lub podskórnie wypełniacza tkankowego w celu odbudowy utraconej z różnych przyczyn objętości tkanek podskórnych oraz wygładzenia bruzd i zmarszczek powstałych na wskutek procesów starzenia.

W naszym gabinecie w Sanoku istnieje możliwość wypełnienia kwasem hialuronowy:

  • bruzd nosowo wargowych
  • zmarszczek marionetki
  • zmarszczek palacza
  • rynienek podnosowych

Wypełnianie kwasem hialuronowym daje natychmiastowe efekty, które w zależności od rodzaju preparatu, ekspresji mimiki twarzy i trybu życia, mogą utrzymywać się przez 6–12 miesięcy. Wraz z każdym kolejnym zabiegiem czas ten się wydłuża.

Powiększanie i modelowanie ust

Wypełnianie ust to idealny zabieg dla osób, które chciałyby uzyskać efekt pięknych, pełnych, nawilżonych i kształtnych ust. Oprócz uzyskania objętości przy zabiegu niwelujemy niedoskonałości takie jak zanik czerwieni wargowej czy rozmyte kontury.

Naszym priorytetem jest uzyskanie naturalnego efektu. Kształt i poziom wypełnienia jest zawsze wybierany na podstawie proporcji anatomicznych oraz indywidualnych preferencji klienta.

Zabieg wypełniania ust w Sanoku wykonujemy dwoma metodami:

  • Klasyczne wypełnianie ust kwasem hialuronowym – zapewnia subtelne, delikatnie wypukłe „soczyste” usta.
  • Powiększanie ust metodą rosyjską / sweet lips – tzw. Russian lips to wypełnienie „na płasko”, zapewnia idealnie płaskie usta, podniesienie opadających kącików. Daje możliwość wywinięcia górnej wargi i uniknięcia „kaczego dziobka”. Jest to jedna z najbezpieczniejszych metod.

Rezultaty powiększania i modelowania ust utrzymują się od 6 do 12 miesięcy w zależności od użytego preparatu oraz trybu życia klienta.

W naszym gabinecie wykonujemy również lifting skóry 3D, którego efektem jest odmłodzenie twarzy i redukcja zmarszczek.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.