Medycyna estetyczna i kosmetologia

nici PDO

nici-pdo-gersimi

Nici liftingujące na twarz

Skóra z wiekiem traci zdolność produkcji kolagenu, jest także mniej elastyczna i sprężysta. Aby temu przeciwdziałać, warto zdecydować się na nici liftingujące PDO, które są wykonane z syntetycznego tworzywa pobudzającego fibroblasty do produkowania elastyny, kolagenu, a także kwasu hialuronowego. Świetnie sprawdzają się więc do modelowania twarzy, w tym do:

  • wypłycania lwiej zmarszczki,
  • niwelowania zmarszczki palacza,
  • niwelowania problemu opadających powiek i brwi,
  • korekty linii marionetki wokół ust,
  • poprawy kształtu twarzy.

Nici PDO można wykorzystać także do modelowania innych części ciała.

Jak wygląda zabieg z nićmi PDO w Sanoku?

Lifting twarzy ta metodą ma kilka charakterystycznych cech. Zabieg za pomocą nici liftingujących w Sanoku wprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu, a gdy zaczyna ono działać, nici PDO wprowadza się przy użyciu igieł. Warto jednak zaznaczyć, że procedura wcale nie należy do bolesnych. Ile natomiast trwa? Zazwyczaj jest to około pół godziny wraz z przygotowaniem. W naszym gabinecie stawiamy także na to, aby procedura była możliwie jak najbardziej komfortowa pod względem jej przebiegu, a także przejrzysta w zakresie rekonwalescencji. Jak ta ostatnia wygląda w praktyce?

Zalecenia po zabiegu nićmi PDO

Dla efektu ogromne znaczenie ma to, aby postępować w odpowiedni sposób przez pierwsze dni od jego wykonania. Warto mieć też świadomość, że wprowadzenie nici liftingujących na twarz skutkuje na początku niewielkimi zasinieniami, które można przykryć dzięki makijażowi. Dla uniknięcia dyskomfortu warto jednak wygospodarować jeden dodatkowy dzień na relaks. Do standardowych wskazań należy także unikanie opalania się oraz solarium przez pierwsze 7 dni od wykonania zabiegu nićmi PDO, oraz minimalizacja mimiki (również przez około 7 dni). O dodatkowe wskazania warto dopytać specjalistę wykonującego zabieg nićmi PDO.

Poczuj się pewniej z pomocą naszych specjalistów

Jeśli interesują Cię korzyści wynikające z wykonania zabiegu nićmi liftingującymi w Sanoku, koniecznie się z nami skontaktuj. Nici liftingujące na twarz to oczywiście niejedyna nasza usługa, przeprowadzamy bowiem również inne zabiegi mające korzystny wpływ na jędrność twarzy. Polecamy zwłaszcza masaż Kobido, stymulatory tkankowe, radiofrekwencję mikroigłową oraz mezoterapię igłową i mikroigłową. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Sanoku!

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.