Kosmetyka

Mezoterapia bezigłowa

mezoterapia bezigłowa sanok

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej wykonywanej w naszym gabinecie w Sanoku jest wprowadzenie w głąb skóry preparatów aktywnych tzw. koktajli zabiegowych, które mają za zadanie odmłodzenie, rewitalizację, normalizowanie łojotoku, nawilżenie skóry, rozjaśnianie plam pigmentacyjnych, spłycenie zmarszczek, lifting, oraz redukcję cellulitu, tkanki tłuszczowej. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie.

Co to jest elektroporacja?

Elektroporacja jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pól elektrycznych. Pod wpływem krótkotrwałego (trwającego milisekundy) działania pola elektrycznego następują odwracalne zmiany (czasowa destabilizacja) w strukturze błony komórkowej (szczególnie w jej składnikach lipidowych) w której powstają pory. Jest to proces bezpieczny, gdyż nie uszkadza błon komórkowych a jednocześnie pozwala na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. Dzięki temu cząstki preparatów kosmetycznych działają nawet po zakończeniu zabiegu, co efektywnie przedłuża efekt zabiegu. Jednocześnie dzięki większej przepuszczalności błon komórkowych łatwiejsze staje się wydalanie produktów przemiany materii. W wyraźny sposób poprawia się regeneracja komórek.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.