Medycyna estetyczna i kosmetologia

terapia nadpotliwości

leczenie nadpotliwości sanok

Leczenie nadpotliwości

W ciele człowieka znajduje się około 2,5 miliona gruczołów potowych. Wytwarzanie potu jest naturalnym procesem fizjologicznym, który pełni bardzo ważną funkcję termoregulacyjną. Problem z nadpotliwością pojawia się wówczas, gdy organizm wytwarza więcej potu niż jest wymagane.

Radiofrekwencja mikroigłowa w terapii nadpotliwości:

Zjawisko nadpotliwości można zniwelować za pomocą radiofrekwencji mikroigłowej. Jest to szybka, precyzyjna i mało inwazyjna metoda leczenia. Podczas zabiegu igły nakłuwają skórę na pożądaną głębokość i podgrzewają ją wraz ze znajdującymi się w niej gruczołami potowymi, do temperatury umożliwiającej ich zniszczenie.

Podczas jednego zabiegu zostaje usunięta jedynie część gruczołów potowych, dlatego niezbędne jest wykonanie od 2 do kilku zabiegów w około 4-tygodniowych odstępach. Efekt końcowy kuracji uzależniony jest od indywidualnej ilości gruczołów oraz ilości wykonanych zabiegów.

Wykonujemy również inne zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji mikroigłowej, m.in. usuwanie rozstępów, usuwanie blizn i redukcję cieni pod oczami.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.