Medycyna estetyczna i kosmetologia

usuwanie brodawek

usuwanie brodawek sanok

Usuwanie brodawek i kurzajek

Za pomocą nowoczesnego aparatu Angie firmy APILUS® usuwamy nierówności powierzchniowe skóry, m.in.: brodawczaki, kurzajki, włókniaki, brodawki łojotokowe.

Jak wygląda przebieg zabiegu usuwania brodawek w naszym gabinecie w Sanoku?

Zabieg usuwania brodawek trwa od 10-ciu do 30-stu minut i przeważnie nie pozostawia żadnych śladów.

W przypadku włókniaków i kurzajek zabieg wykonujemy bez uprzedniej wizyty rozpoznawczej. W przypadku usuwania brodawek, w razie wątpliwości, co do rodzaju zmiany, wymagana jest wcześniejsza konsultacja lekarska.

Czy usuwanie brodawek z twarzy, dłoni czy stóp musi być bolesne i stresujące? Niekoniecznie! Choć nie możemy zaliczyć zabiegu usuwania kurzajek do najprzyjemniejszych, to odpowiednio przeprowadzony będzie skuteczny i krótki. Nie musisz martwić się koniecznością powtarzania serii dziesiątki razy do uzyskania pożądanych efektów – wystarczy jedna (często nawet 10-minutowa) wizyta i będziesz wolna od niechcianych zmian skórnych.

Usuwanie kurzajek – co musisz wiedzieć?

Brodawki to małe, nienowotworowe narośla, które mogą pojawić się na skórze. Wywołuje je wirus zwany wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Brodawki mogą różnić się rozmiarem i kształtem – najczęściej znajdziesz je na dłoniach, stopach lub twarzy. Mogą pojawiać się jako pojedyncze guzki lub w skupiskach.

Leczenie brodawek obejmuje leki miejscowe, zamrażanie czy termokoagulację.

Usuwanie brodawek i kurzajek – nasza aparatura

Odwiedzając nasz gabinet, możesz mieć pewność, że będziesz w dobrych rękach. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów przeszkolonych w obsłudze najlepszych, bezpiecznych technologii przeznaczonych do usuwania kurzajek oraz brodawek.

Na wyposażeniu posiadamy aparaturę, która zapewni Ci możliwie bezbolesne doświadczenie, a jednocześnie wysoką skuteczność zabiegu. Za pomocą nowoczesnego aparatu Angie firmy APILUS® usuwamy nierówności powierzchniowe skóry, m.in.: brodawczaki, kurzajki, włókniaki, brodawki łojotokowe. Angie 13.56 MHz to zaawansowany system termokoagulacji. Co to oznacza w praktyce? Aparat wykorzystuje szybką częstotliwość radiową, wytwarzając ciepło w celu uzyskania koagulacji tkanek (czyli ścięcia białek). Takie działanie prowadzi do trwałego obumarcia kurzajki czy brodawki i jest bezpieczniejsze niż np. wymrażanie.

Usuwanie kurzajek Sanok – jak wygląda zabieg w naszym gabinecie?

Zabieg usuwania brodawek nie jest długi – trwa od 10 do 30 minut i przeważnie nie pozostawia żadnych śladów.

Czy przed wizytą należy udać się na konsultację?

Jeśli zastanawiasz się, czy przed usuwaniem brodawek w Sanoku należy udać się na specjalną konsultację, czy możesz od razu umówić się na zabieg, spieszymy z informacjami.

Wiele zależy od specyfiki zmiany – jeśli dermatolog już zapoznał się z Twoim problemem i skierował Cię na zabieg, możesz umówić się na zabieg bez poprzedzającej go konsultacji. Podobnie w przypadku włókniaków i kurzajek – zabieg wykonujemy bez uprzedniej wizyty rozpoznawczej. Natomiast w przypadku konieczności usunięcia brodawek, których charakter budzi jakiekolwiek wątpliwości odnośnie rodzaju zmiany, wymagana jest wcześniejsza konsultacja lekarska. Można odbyć ją u nas lub w samodzielnie wybranym gabinecie – ponieważ zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie, potrzebujemy jedynie poznać opis zmiany od specjalisty.

Wykonujemy również usuwanie blizn oraz zamykanie naczynek.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.