Medycyna estetyczna i kosmetologia

usuwanie przebarwień

usuwanie przebarwień sanok

Usuwanie przebarwień na skórze

Usuwanie przebarwień to proces przywracania naturalnego kolorytu skóry, który pozwala pozbyć się niechcianych zmian. W kosmetologii ceni się ten zabieg ze względu na widoczną poprawę skóry twarzy i innych części ciała. Na jakie problemy będzie odpowiednie usuwanie przebarwień Sanok? Jak przebiega cały proces i na co warto zwrócić uwagę?

Likwidacja przebarwień Sanok – co musisz wiedzieć o naszym zabiegu?

Przebarwienia to jeden z trudniejszych defektów kosmetycznych do usunięcia, dlatego w naszym gabinecie dysponujemy kilkoma metodami terapii plam pigmentacyjnych, które dostosowujemy odpowiednio do potrzeb każdego pacjenta. Plan terapii usuwania przebarwień dobieramy po analizie skóry i zebraniu wywiadu podczas konsultacji – nigdy nie stosujemy metod, co do których nie mamy pewności.

Do usuwania przebarwień skóry stosujemy:

 • peelingi chemiczne,
 • termokoagulację,
 • mikrodermabrazję,
 • dedykowane preparaty kosmetyczne.

Co powoduje przebarwienia?

Przebarwienia mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak:

 • nadmierna ekspozycja na słońce przy braku stosowania filtrów SPF,
 • starzenie się,
 • trądzik.

Oczywiście to nie koniec listy przyczyn, ale w naszej codziennej pracy spotykamy się najczęściej właśnie z tymi przypadkami. Jeśli obawiasz się, czy przy trądziku będziesz mogła stosować nasze metody usuwania przebarwień na skórze, bez obaw – w trakcie profesjonalnej konsultacji opowiemy Ci o wszystkich za i przeciw oraz doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Jak wygląda proces usuwania przebarwień?

Proces ten polega na użyciu specjalnych produktów, które pomagają zredukować przebarwienia, pozostawiając nienaruszoną zdrową skórę. Usuwanie przebarwień można przeprowadzić na różne sposoby, takie jak zabiegi laserowe, peelingi chemiczne lub miejscowe kremy. Przy odpowiedniej pielęgnacji ta procedura może pomóc uzyskać piękny wygląd skóry przy minimalnym wysiłku.

Usuwanie przebarwień – przeciwwskazania

Usuwanie przebarwień skóry nie ma wielu skutków ubocznych, ale ponieważ często dotyczy bardzo delikatnej, wrażliwej, a nawet podrażnionej skóry, może być trudnym procesem i ważne jest zrozumienie związanych z nim przeciwwskazań. Wiele zależy od obranej metody (więcej będzie przeciwwskazań do laserowego usuwania przebarwień niż stosowania preparatów kosmetycznych). Najczęściej to:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroby skórne,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • aktywny trądzik w stanie zapalnym,
 • nowotwory skóry.

Usuwanie przebarwień Sanok w naszym gabinecie kosmetologicznym to doświadczenie, którego pacjentki nie żałują. Zapewnimy Ci kompleksową opiekę i profesjonalne podejście do każdego problemu, dlatego bez obaw możesz do nas napisać o konsultację, jeśli interesuje Cię usuwanie przebarwień na twarzy i nie tylko.

Wykonujemy również inne zabiegi, w tym m.in.: usuwanie blizn oraz wolumetrię twarzy.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.