Medycyna estetyczna i kosmetologia

usuwanie rozstępów

usuwanie rozstępów sanok

Usuwanie rozstępów

W naszym gabinecie dysponujemy najsilniejszą i obecnie najnowszą metodą na świecie, w usuwaniu i redukcji rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa staje się coraz bardziej popularna ze względu na fantastyczne efekty zabiegów. Dysponujemy sprzętem medycznym, który jest na wyposażeniu wielu renomowanych klinik w Polsce i na świecie.

Radiofrekwencja mikroigłowa jako sposób na usunięcie rozstępów

Dzięki RF mikroigłowej możemy poddawać zabiegowi zarówno rozstępy świeże o zabarwieniu czerwonym, jak i  te starsze o zapadniętej strukturze i perłowym zabarwieniu. Do tej pory inne metody terapii rozstępów przynosiły efekty jedynie przy rozstępach młodych. Radiofrekwencja mikroigłowej jest jedyną metodą pozwalającą na usunięcie nawet starych, wieloletnich rozstępów.

Podczas zabiegu precyzyjnie docieramy do obszaru zabiegowego na pożądaną głębokość. Po nakłuciu skóry emitowana jest przez igły wiązka fal radiowych, która powoduje ogrzanie tkanki na całej długości mikroigieł. Podgrzanie skóry silnie stymuluje fibroblasty – komórki znajdujące się w skórze właściwej – do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Włókna kolagenowe skracają się i zagęszczają a rozstępy zaczynają się zapełniać i w rezultacie znikają. Efekty terapii widoczne są po kilku tygodniach od zabiegu na rozstępy w Sanoku, natomiast aby całkowicie je zniwelować zalecana jest seria kilku zabiegów. Ostateczne efekty kuracji zależne są od typu i rozległości rozstępów oraz zdolności regeneracyjnych tkanki.

Wykonujemy również inne zabiegi, w tym m.in.: usuwanie blizn oraz lipolizę iniekcyjną.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.