Medycyna estetyczna i kosmetologia

Wolumetria

Wolumetria twarzy w Sanoku

Wolumetria twarzy, czyli tzw. „miękki lifting”, polega na modelowaniu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Jest skuteczną metodą zastępującą zabiegi chirurgiczne. Pozwala na korekcję owalu twarzy, kątów żuchwy i brody. Oprócz poprawionych proporcji uzyskujemy również napiętą i lepiej nawilżoną skórę, która przez to prezentuje się młodziej i wygląda na bardziej wypoczętą.

Efekty widoczne są od razu po zabiegu, a pełny rezultat pojawia się ok. miesiąc po zabiegu. Rezultatem możemy cieszyć się od 1 roku do 2 lat. W czasie podawania preparatu odczuwalny może być lekki dyskomfort i rozpieranie – nie jest to jednak bolesna procedura. Wykonując wolumetrię twarzy w naszym gabinecie w Sanoku dbamy o maksymalny komfort klientów tak, aby zabieg był możliwie najbardziej przyjazny, jeśli chodzi o jego przebieg.

W naszym gabinecie wykonujemy wolumetrię twarzy:

  • policzków
  • żuchwy
  • brody

Zabieg przeprowadzamy w sposób profesjonalny, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Jakie są wskazania do wolumetrii twarzy?

Istnieje kilka sytuacji, gdy zabieg ten jest w szczególności zalecany. Doskonale sprawdza się jako sposób na korekcję owalu twarzy, a także poprawę konturu żuchwy. Pozwala także uwydatnić kości policzkowe, co wizualnie odmładza twarz. Innym wskazaniem są dodatkowo tzw. „chomiki” – wówczas zabieg ten świetnie sprawdzi się, aby je podnieść. Osoby liczące na efekt odmłodzenia twarzy mogą też skorzystać z innych naszych zabiegów, takich jak masaż twarzy Kobido oraz lifting skóry 3D.

Postępowanie po zabiegu wolumetri twarzy

Po wykonanej wolumetrii twarzy kosmetolog zawsze przekazuje, jakie oznaki mogą być widoczne na skórze przez pierwsze dni. Na szczęście są one minimalne i nie powinny utrudniać codziennego funkcjonowania. Najczęściej pojawia się lekkie zaczerwienienie oraz obrzęk, które znikają w czasie od 2 do 3 dni. Mogą pojawić się też siniaczki, które z powodzeniem maskuje się przy pomocy odpowiedniego makijażu. Co istotne, po wykonaniu wolumetrii żuchwy, brody i ogólnie całej twarzy można od razu wrócić do normalnego życia.

Jak zapisać się na wolumetrię w Sanoku?

Przekonują Cię zalety tej procedury? Chcesz dowiedzieć się o niej więcej lub od razu ją wykonać? Jeśli tak, to wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z opcji wygodnych zapisów online. Nasz gabinet otwarty jest od poniedziałku do soboty, dlatego z łatwością znajdziesz dla siebie idealny termin, który pozwoli wykonać wolumetrię twarzy w Sanoku. Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.