Medycyna estetyczna i kosmetologia

zamykanie naczynek

zamykanie naczynek krwionośnych sanok

Zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych

Zamykanie naczynek jest jednym z popularniejszych zabiegów kosmetologicznych oferowanych przez profesjonalne centra kosmetologii, takie jak nasza placówka w Sanoku. Ta innowacyjna usługa jest skierowana do osób z problemami naczynkowymi skóry, takimi jak rumień, teleangiektazje (czyli poszerzone naczynka), a także powszechne pajączki na twarzy i ciele.

Zamykanie naczynek Sanok – jak wygląda zabieg?

Przebieg procesu zamykania naczynek zawsze rozpoczynamy od zaproszenia pacjenta na konsultację z doświadczonym kosmetologiem, który oceni stan skóry, zidentyfikuje problemy naczynkowe i zaproponuje odpowiednią terapię dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Sam zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny – przeprowadzamy go w profesjonalnym środowisku kliniki kosmetologicznej. W trakcie istnieje możliwość zastosowania kremu znieczulającego, który zminimalizuje ewentualne dolegliwości związane z uczuciem ciepła czy pieczenia podczas procedury, najczęściej jednak znieczulenie w ogóle nie jest konieczne.

Zabieg jest przeprowadzany przy użyciu nowoczesnych technologii – usuwanie naczynek na twarzy Sanok wykonujemy za pomocą nowoczesnego aparatu Angie firmy APILUS®. To zaawansowany system termokoagulacji, w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Dzięki tej metodzie możliwe jest całkowite usunięcie zmian naczyniowych albo znaczne zmniejszenie ich widoczności.

Czy zamykanie naczynek na twarzy trzeba powtarzać?

Zamykanie naczynek jest zabiegiem trwałym – raz zamknięte naczynie nie rozszerza się ponownie.

Czy zamykanie naczynek jest bezpieczne?

Usuwanie naczynek na twarzy Sanok to zabieg, który przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury pozwalającej na precyzyjne i skuteczne zamknięcie naczynek przy minimalnym ryzyku uszkodzenia otaczającej tkanki.

Na czym polega zamykanie naczynek?

Zamykanie naczynek jest popularne ze względu na swoją efektywność i nieinwazyjny charakter. Jest stosowane jako skuteczna metoda terapii naczyniowej skóry, w celu redukcji widoczności nieestetycznych naczynek, poprawy wyglądu skóry oraz zwiększenia komfortu pacjentów z problemami naczynkowymi.

Jak działa laserowe zamykanie naczynek?

Podczas zabiegu zamykania naczynek, laser lub IPL jest nakierowywany na obszar skóry z problematycznymi naczynkami. Energia światła jest absorbowana przez hemoglobinę zawartą w naczynkach krwionośnych, co powoduje ich zamknięcie. Po zabiegu naczynka stopniowo zostają wchłonięte przez organizm, a skóra wykazuje coraz mniejszą widoczność nieestetycznych zmian.

Jak zachowuje się skóra po zabiegu?

Zamykanie naczynek jest zazwyczaj bezpieczne i nie wymaga okresu rekonwalescencji, choć może powodować czasowe zaczerwienienie lub lekkie opuchnięcie skóry, które zazwyczaj ustępuje samoistnie w ciągu kilku godzin lub dni.

Na jakich częściach ciała można wykonać zabieg zamykania naczynek Sanok?

Za pomocą naszego aparatu możemy zamykać rozszerzone naczynia włosowate, rubinki i naczyniaki gwiaździste, znajdujące się w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Wykonujemy również zabiegi takie jak: usuwanie brodawek oraz usuwanie przebarwień.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 734 181 012

Zachęcamy do wygodnych zapisów online.